2% parama
2019-04-04

PARAMA DARŽELIUI 

Skirdami labdarą ir paramą, Jūs prisidėtumėte prie darželio tobulinimo, savo vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo.

Norintys paremti mūsų darželį, tai gali padaryti pervesdami 2% GPM.  Pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtus Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 d. gali pateikti Mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 2 %) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą (pvz., darželiui, kurį lanko Jūsų vaikas). Išsamiau apie 2 % GPM skyrimą paramai galite sužinoti interneto svetainėse: www.labdara-parama.lt, www.vmi.lt.

Kaip Jūs galėtumėte tai padaryti?

Šio pajamų mokesčio pervedimo tvarka yra nustatyta Lietuvos Respublikos finansų ministro.

Patogiausias būdas - kreiptis į darželio grupės auklėtoją arba į administraciją, kur Jums bus pateiktas prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos ir paaiškinta kaip jį užpildyti. 

Arba Jūs galite tai atlikti ir elektroniniu būdu. Apie tai platesnę informaciją rasite Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklapyje http://deklaravimas.vmi.lt/. Tad Jums pakanka užpildyti pateiktą prašymą, įrašant būtinus duomenis apie remiamą įstaigą.

Įstaigos rekvizitai prašymams dėl 2% pajamų mokesčio pervedimo:

  • Paramos gavėjas Kauno vaikų darželis "Šnekutis"
  • Įstaigos kodas    191634435
  • Adresas              Kariūnų pl. 7, LT-45432 Kaunas
  • Banko sąskaita   LT07 4010 0425 0193 5806
  • Bankas              DnB NORD

DĖKOJAME UŽ JŪSŲ PARAMĄ!

Nuorodos