Edukacinė valandėlė „Kirpėjo profesija“
Edukacinė valandėlė  „Kirpėjo profesija“

„Žvirbliukų“ grupėje svečiavosi Majos mamytė, kuri vaikučiams pravedė edukacinę veiklą apie kirpėjos profesiją. Vaikučiai su didžiuliu susidomėjimu stebėjo kirpėjo įrankius: žirkles, kirpimo mašinėles, įvairias šukas. Labiausiai vaikučiai apsidžiaugė, kai Majos mamytė pasiūlė patiems tapti kirpėjais ir kirpti plaukus mergaitei Izabelei ir popieriniam berniukui Jonukui. Užsiėmimo metu vaikai sužinojo, kuris instrumentas kokią funkciją atlieka kirpimo metu, taip pat savo mažose rankytėse laikė kirpimo mašinėlę, žirkles ir dar patys jomis kirpo plaukus. Džiugu, kad tėveliai aktyviai ir noriai įsitraukia į vaikų ugdomąjį procesą suteikdami jiems žinių ir gerų emocijų.

Edukacinė veikla

Balandžio 9 dieną Kauno lopšelyje-darželyje „Šnekutis“ lankėsi Kauno Football Academy Tauras vadovas Aurinas Ivaškevičius. Su juo kartu atvyko treneriai Paulius Smaryginas ir Rugilė Tolvaišaitė. Apsilankymo tikslas – sudominti vaikus futbolu ir pakviesti juos aktyviai sportuoti. Darželio kieme treneriai su vaikais žaidė, sportavo, spardė kamuolį ir mėgavosi vieni kitų draugija.

Ačiū svečiams už įdomią ir prasmingą veiklą mūsų ugdytiniams. Lauksime kitų susitikimų.

PASAULINĖS AUTIZMO SUPRATIMO DIENOS MINĖJIMAS

Kauno lopšelis-darželis „Šnekutis“ MINI PASAULINĘ AUTIZMO SUPRATIMO DIENĄ
Siekiant ugdyti visuomenės supratingumą ir toleranciją kitokiems vaikams bei juos auginantiems tėvams, balandžio dieną paminėjome Pasaulinę Autizmo Supratimo Dieną
Ugdytiniai supratimą ir palaikymą žmonėms, turintiems autizmo spektro raidos sutrikimus, išreiškė  mėlynos spalvos drabužiais, piešdami mėlynos spalvos lašelius, kurdami mėlynos spalvos BEGALYBĖS ŽENKLĄ, nes mėlyna – autizmo dienos simbolinė spalva.

BŪKIME DRAUGIŠKI, TOLERANTIŠKI IR SUPRATINGI VIENI KITIEMS. JUK VISI MES ŽMONĖS IR VISI MES SKIRTINGI ‼️

@lietausvaikai, #autizmomėnuo, #lietausvaikai, #notinvisible, #AutismDay2024