Edukacinė pamokėlė „Saugus kelyje“
2023-11-15
Edukacinė pamokėlė „Saugus kelyje“

Spalio 23 d. Kauno l.-d. „Šnekutis“ priešmokyklinio amžiaus ugdytinius aplankė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė. Ji pravedė vaikams edukacinę pamokėlę „Saugus kelyje”. Edukacinės pamokėlės tikslas – tinkamas ir saugus elgesys gatvėje. Policijos pareigūnė paaiškino vaikams pagrindines taisykles, kaip saugiai pereiti gatvę, kodėl reikalingas atšvaitas, kada jį būtina nešioti. Užsiėmimo pabaigoje atėjo policijos šuo Amsis, kuris su vaikais turėjo galimybę teorines žinias pritaikyti praktiškai. Policijos šuo Amsis padovanojo kiekvienam vaikui po atšvaitą. Ačiū pareigūnei Rasai ir žinoma Amsiui, jo apsilankymas vaikučiams suteikė daug džiugių emocijų.