Ekskursija „Rudens takeliu”
2023-10-03
Ekskursija „Rudens takeliu”

Rugsėjo 20 d. „Pelėdžiukų” grupės ugdytiniai keliavo į ekskursiją „Rudens takeliu”. Ekskursijos metu vaikai plėtė ir gilino gamtamokslines žinias, suskirstyti komandomis dalyvavo veikloje „Rudens seklys”. Gavę priemones savarankiškai ieškojo lapuose pažymėtų objektų, kuriuos vėliau mėgino prisiminti ir įvardinti, rastus medžių vaisius priskirti atitinkamiems medžiams. Pasinaudoję surinkta gamtine medžiaga kūrė emocijų veidelius tam, kad sudalyvautų Respublikiniame švietimo įstaigų projekte – akcijoje „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“, kurio tikslas – saugoti ir stiprinti vaiko psichinę sveikatą, formuojant teigiamas nuostatas, empatiją bei norą padėti kitiems. Pabaigoje visi pasidalinome savo įžvalgomis, mintimis apie pirmąją kelionę.