Išvyka į „Šilo“ pradinę mokyklą
2023-05-10
Išvyka į „Šilo“ pradinę mokyklą

Balandžio 24 d. Kauno „Šilo“ pradinėje mokykloje, vyko integruota muzikos pamoka - 3b klasės mokinių (mokyt. G. Steponaitienė) kartu su Kauno lopšelio darželio „Šnekutis“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ vaikais (mokyt. G. Šimatonė). Mokiniai pakvietė priešmokyklinukus kartu atlikti kvėpavimo, prasidainavimo pratimus, padainavo išmoktas dainas, vieni kitiems parodė ir atliko ritmo pratimus. „Pelėdžiukai“ susipažino su natų rankų ženklais, išmoko „rodyti“ ir dainuoti gamą, klausėsi 3b klasės mokinių mokykline dūdele atliekamų kūrinių. Mokinius ypač sudomino priešmokyklinukų paruošta užduotis „Ką žinau apie muziką“, kurią reikėjo atlikti naudojant edukacinį grindų robotuką Bee-bot. Smagu, kad galime bendrauti ir dalintis žiniomis ir patirtimi.