Projektas „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2023”
2023-04-20
Projektas „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2023”

Mūsų darželis dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projekte „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2023“. Vasario-kovo mėnesiais salėje, grupėse, namuose vyko virtualūs fizinio raštingumo užsiėmimai vaikams, kurių metu vaikai susipažino su ėjimo, pusiausvyros, šuoliavimo, lankstumo, koordinacijos, ritmikos, jėgos įgūdžiais. Vėliau pritaikėme judėjimo įgūdžius įvairiose sporto šakose. Balandžio 12 dieną organizavome „Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalį, kuriame dalyvavo visi įstaigos ugdytiniai bei darželio bendruomenė. Aplink darželį ėjome nešdami olimpinį deglą, Lietuvos ir „Lietuvos mažųjų žaidynių“ vėliavas. Paskelbėme žaidynių atidarymą, pasiskirstėme į komandas ir su nekantrumu skubėjome išbandyti paruoštas užduotis. Festivalio pabaigoje visi dalyviai gavo organizatorių paruoštus diplomus.