Dalyvaujame Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“
2023-02-12

Valio, naujajame Lietuvos mažųjų žaidynių sezone, kuriame dalyvauti užsiregistravo net 450 ikimokyklinio ugdymo įstaigų, esame ir mes. Projektą organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK ) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA ). Projekto tikslas – ugdyti 1-7 m. vaikų fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurtą fizinio raštingumo modelį ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje. Projekto etapas vyks aštuonias savaites. Nuo vasario 6 dienos vaikučiai įsitrauks į fizinio raštingumo ugdymo veiklas, žais, išdykaus ir patirs judėjimo džiaugsmą.