Išvyka į Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną
2022-10-10
Išvyka į Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną

Rugsėjo 29 dieną, Kauno l.-d. „Šnekutis“ priešmokyklinės „Gandriukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerinio bataliono atvirose dienose. Prie įėjimo visus pasitiko kariškiai ir dažais užmaskavę veidus vedžiojo po karinę teritoriją atsakinėdami į nesibaigiančius ugdytinių klausimus. Vaikai žygiavo, bėgo, apžiūrinėjo ginkluotę, karinę techniką ir įrangą, aktyviai dalyvavo karinėse estafetėse, skanavo nuostabiai skanios ir sveikos kareiviškos košės su arbata. Daug emocijų ir susižavėjimo sukėlė tamsos kambarys su naktinio matymo žiūronais, „važiavimas“ amfibija, plojantis išminuotojų robotas, o šaudymas iš ginklo į taikinius nepaliko abejingų.

Ugdytiniai į darželį grįžo pilni džiugių emocijų ir iš arti susipažinę su kario profesija.