2022-10-10

Norime pasidžiaugti suteiktu „Gandriukų“ grupei Nacionaliniu kokybės ženkleliu už eTwinning projektą „Interaktyvios technologijos vaikų darželyje“/ „Interactive Technologies in Kindergarten“. Projektas truko 4 mėnesius, kurio tikslas - pasitelkiant skaitmenines technologijas organizuoti veiklas lavinančias vaikų pažinimo, komunikavimo, socialinę ir kt. kompetencijas. Kviečiame apsilankyti projekto metu sukurtoje elektroninėje knygoje, kurioje rasite sukurtas priemones ir veiklas skirtas 3-7 metų vaikams.