Dalyvaujame tarptautiniame eTwinning projekte „Rieda margučiai, džiaugias zuikučiai“
2022-07-01

„Gandriukų“ grupė prisijungė prie tarptautinio eTwinning projekto „Rieda margučiai, džiaugias zuikučiai“. Šv. Velykos – didelė ir graži pavasario šventė. STEAM skatina vaikus būti smalsiais, domėtis, mąstyti, žaisti. Projekto metu, taikant netradicines pažinimo bei meninės raiškos priemones, atlikimo formas ir metodus bus ugdomas vaikų kūrybiškumas, išradingumas, vaikai bus skatinami kurti Šv. Velykų simbolius, jais papuošti savo aplinką. Mokysis bendrauti/bendradarbiauti žaisdami interaktyvius žaidimus, atlikdami kūrybinius darbelius.