Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų Adventinis projektas „PO GRUODŽIO ŽVAIGŽDĖM“
-0001-11-30

Kauno l/d „Šnekučio“ „Žiogelių“ grupės auklėtiniai lapkričio 30 d. – gruodžio 21 d. dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų Adventiniame projekte „PO GRUODŽIO ŽVAIGŽDĖM“ .

Keturios Advento savaitės – puiki vaikų dvasinio ugdymo erdvė. Per simbolius, ritualus, pasakojimus, adventines dainas, ratelius vyko vaikui priimtiniausia edukacija, padedanti pažinti pasaulį ir ugdyti save; perteikianti lietuviškąsias tradicijas bei leidžianti išgyventi bendrumą, būti dėmesingesniu ir geranoriškesniu šalia esantiems, susitaikyti, susikaupti, tamsoje šviesėti pačiam ir pasitikti pargrįžtančią į žemę saulę ir ateinantį  pas mus Dievą. Tad projekto dalyviai savo grupėje organizavo adventinius vakarus: „Advento vainiką pinu“ , „Himnas šviesai“ ,  „Piemenų džiaugsmas“ ,  „Laiškas angelui“ .

Projektas baigėsi, suteikęs daug jaudulio, artumo, šilumos bei kūrybinių akimirkų. Projekto organizatoriai Kauno l/d „Rokutis“ išrinko 3 įstaigas ir jų komandas, kurios kūrybiškiausiai, prasmingiausiai ir originaliausiai organizavo adventinius vakarus. Jais tapo Kauno r. Garliavos lopšelis – darželis „Eglutė“, Alytaus lopšelis – darželis „Boružėlė”, Kauno lopšelis – darželis „Šnekutis“. Nugalėtojai bus apdovanoti vaikų poetės Zitos Gaižauskaitės knygelėmis.

Drauge su „Žiogelių“ grupės auklėtiniais Advento metu vakarojo ir vaikų pasiekimais džiaugiasi auklėtojos Laima Vyliaudienė, Deimantė Kudirkienė bei meninio ugdymo mokytojos Silvija Ližaitienė (muzika) ir Irena Kaminskienė (šokis).