„Šnekučio“ 50-mečio šventė
-0001-11-30
„Šnekučio“ 50-mečio šventė

Šviesų spalio 5-osios rytą Kauno miesto „Šnekučio“ lopšelio-darželio vaikučius, tėvelius, pedagogus ir visus darbuotojus pasitiko gražiai papuošti įstaigos vartai. Skaičius 50 ir šventinių balionų virtinė bylojo apie ilgai gyvuojančio darželio jubiliejų. Visų grupių vaikučiai su tėveliais ir mokytojomis ruošė dovanas darželiui. Vaikai taip pat buvo apdovanoti. Juos aplankė dryžuotosios bitutės, atskraidinusios besišypsančius balionus. 18-ą valandą visi įstaigos darbuotojai buvo sukviesti į jubiliejinį vakarą.

Šventiškai papuošta salė: didelis plačiašakis medis, šakose sutūpę vaikų išmarginti paukšteliai Šnekučiai, kaliausė, 5-ių dešimtmečių nuotraukos su svarbiausiosiomis įsimintinomis akimirkomis, susirikiavusios stenduose, jau laukė besirenkančių svečių. „Šnekučio“ administracija, direktorė Grasilda Celiešienė  visus ugdymo įstaigos darbuotojus sveikino padėkomis, gėlėmis, įstaigos jubiliejų priminsiančiais suvenyriniais paukšteliais, visiems išsakyti patys šilčiausi padėkos žodžiai už svarų, nuoširdų indėlį įstaigos bendruomenėje. Teatro pedagogės Almos sekama pasaka, kurią sukūrė mokytoja Violeta, kvietė visus žaisti, šokti ratelius, vaidinti ir dainuoti. Po žaidimų ir dainų visus pradžiugino didžiulis šventinis tortas.

Auk ir gyvuok, „Šnekuti“! Tegul čia dar ilgai ilgai krykštaus laimingi vaikai, o juos ugdys patys geriausi pedagogai.