2018-09-21 STEP mokymai tėvams
2018-09-22
2018-09-21 STEP mokymai tėvams

STEP GRUPIŲ UŽSIĖMIMAI 0-5 METŲ AMŽIAUS VAIKŲ TĖVELIAMS

STEP Tėvų grupės organizuojamos, remiantis pasaulyje populiaria tėvų ugdymo programa

STEP (angl. Systematic Training for Effective Parenting – Sistemingas efektyvių vaiko auklėjimo įgūdžių lavinimas - Dinkmeyer, McKay, Dinkmeyer, 1997.). Lietuvoje ji įgyvendinama nuo 2010 m. Iki šiandien STEP programa yra viena iš nedaugelio, kurios efektyvumas pagrįstas mokslinių tyrimų rezultatais.

STEP programos įgyvendinimą, kokybę ir plėtrą užtikrina Pozityvaus auklėjimo konsultantų asociacija (PAKA), kuriai vadovauja dr. Jolita Jonynienė.

Kadangi STEP programa laimėjo Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotą konkursą, šį rudenį STEP tėvų grupės mažylių tėvams bus finansuojamos projekto lėšomis.

2018 m. spalio pirmąją savaitę prasidėsiančios grupės Jums nekainuos, tačiau reikės įsigyti Mokymo medžiagą.

Dalyvaudami grupėse, Jūs:

įgysite pasitikėjimo savimi, kaip tėvais;

geriau suprasite savo vaiką;

išmoksite ugdyti vaiko savigarbą ir stiprinti jo pasitikėjimą savimi;

sužinosite apie atsakingumą skatinančius pozityvius vaiko drausminimo būdus;

pasisemsite idėjų ir psichologinių žinių apie vaiko elgesio dėsningumus ir patobulinsite bendravimo įgūdžius.

SKUBĖKITE REGISTRUOTIS, NES GRUPĖJE DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS! STEP grupių užsiėmimai šį rudenį bus vedami 0-5 metų amžiaus vaikų tėveliams.

Susitikimai vyksta vieną kartą per savaitę, Kauno Panemunės lopšelyje - darželyje. Kiekvieno susitikimo trukmė – 2 valandos. Iš viso 9 užsiėmimai.