2018=04-11 Edukacinė valandėlė „Saugau aplinką-saugau save“
2018-04-12
2018=04-11 Edukacinė valandėlė „Saugau aplinką-saugau save“

2018 m. balandžio 11d.   Kauno lopšelio-darželio „Šnekutis“ „Ančiukų“ ir „Bitučių“ grupės vaikams buvo pravestos edukacinės valandėlės „Saugau aplinką-saugau save“

Valandėlės tikslas – mokyti vaikus saugoti aplinką ir tinkamai reaguoti į aplinkos keliamus pavojus.

Vaikai buvo sukviesti į specialų kabinetą prie interaktyviosios lentos, kur stebėjo Kauno Visuomenės sveikatos biuro parengtą animacinį video filmą „Aplinkos poveikis sveikatai“. Pažiūrėjus video medžiagą vyko aptarimas, ką vaikai suprato, tam tikri dalykai buvo akcentuoti dar kartą, ir vaikai sugebėjo išvardinti kaip reikia saugoti aplinką ir save.

Vaikai susidomėję stebėjo vaizdinę medžiagą, klausėsi bei aktyviai dalyvavo edukacinėje valandėlėje