2017-10-20 Lankome karvutes ir arkliukus
2017-10-23
2017-10-20 Lankome karvutes ir arkliukus

Mūsų darželio („Gandriukų“, „Kiškučių“, „Pelėdžiukų“ grupių) vaikai vyko į edukacinę išvyką  Pajiesio kaime esantį žirgyną ir ASU mokomojo ūkio karvių fermą Noreikiškėse. Vaikai susipažino su naminiais gyvuliais, jų gyvenimo būdu.

Žirgyne vaikus su žigais supažindino Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo mokymo centro studentės. Vaikai šėrė arklius morkomis. Galėjo paglostyti ir pašukuoti. Po pažinties su arkliais studentės pravedė pamokėlę apie arkliukų kilmę, spalvas, gyvenimo būdą.

Išvykos dalyviai aplankė  ir karvių fermą.  Vyriausias veterinaras Vitas papasakojo  apie karvyčių gyvenimą . Parodė tik ką gimusį veršiuką ir jo mamą, namuką. Vaikai vaišino karvytes ……, o karvytės atsilygino gardžiu pieneliu.

Patyrę daug teigiamų emocijų vaikai grįžo į darželį.