2017-10-06 Respublikinis ikimokyklinių įstaigų prevencinis projektas „Žaidimai moko“
2017-10-10

Lopšelio-darželio ,,Ančiukų“ ,,Kiškučių“, ,,Žiogelių“, „Pelėdžiukų“ ir „Gandriukų“ grupių ugdytiniai kartu su savo auklėtojomis ir darželio logopedėmis G. Astrauskiene, J. Jokubauskiene, V. Kiliene bei specialiąja pedagoge V. Bogdiene dalyvauja respublikiniame ikimokyklinių įstaigų prevenciniame projekte „Žaidimai moko“. Projektą organizavo Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba. Projektas vyksta nuo 2017 metų spalio mėnesio ir tęsis iki 2018 metų balandžio mėnesio. Projekto tikslas – žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti  ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.