2017 01 02-02 28 Projektas „Mums smagu sportuoti kartu“
2017-03-20
2017 01 02-02 28 Projektas „Mums smagu sportuoti kartu“

Kūno kultūros pedagogė Gintarė Ragelienė ir  specialioji pedagogė Vilmantė Bogdienė organizavo ir įgyvendino kasmetiniu tapusį projektą „Mums smagu sportuoti kartu“, skirtą 4-6 metų vaikams, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių. Projektas buvo vykdomas  penkis mėnesius. Šios veiklos metu buvo  ugdomi ir lavinami vaikų motoriniai įgūdžiai, skatinant bendravimą tarpusavyje. Sporto salėje du kartus per savaitę vyko individualūs sportiniai užsiėmimai, kurie suteikė vaikams džiaugsmo ir pasitikėjimo savo jėgomis. Vaikai  taip pat buvo mokomi šokio “Lietutis”, kuris buvo pristatytas pedagogams atviroje veikloje kovo mėnesį.