2017-02-06 Šv. Agotos, duonos diena
2017-03-20
2017-02-06 Šv. Agotos, duonos diena

Pasipuošę tautiniais drabužiais, šv, Agota (auklėtoja Rima) su seneliu (auklėtoja Nijolė) eidami per darželio grupės, vaikams vaikams pasakojo ruginės duonos istoriją, diskutavo apie duonos svarbą žmogaus gyvenime, kokia duonelė sveikiausia, iš kokių grūdų ji kepama, kodėl ją reikia gerbti ir mylėti. Vaikai klausėsi lietuvių liaudies pasakos ,,Ar jau galima valgyti?“ suprato, kiek daug reikia dirbti, kad turėtume gardžios duonos. Vaikus vaišinosi juoda ir balta duonele, bei savo pačių iškepta svogūnų duona.