Spalio 10 d. visas pasaulis mini psichikos sveikatos dieną. Šių metų tema – „Pamatyk, paklausk, pad
2016-10-12
Spalio 10 d.  visas pasaulis mini psichikos sveikatos dieną. Šių metų tema – „Pamatyk, paklausk, pad

Vos įėjus į darželį lankytojus pasitinka vaikų kurti džiaugsmo burbuliukai. Juose mažieji piešė tai, kas jiems teikia džiaugsmą. Visi darželio ugdytiniai sukūrė bent po vieną džiaugsmo burbuliuką, o kai kurie ir kelis. Taigi, užėję nesidrovėkite jų paimti, nes vaikai juos kūrė norėdami pradžiuginti ir Jus.

Psichikos sveikatos dieną psichologė ir trys jos pagalbininkai (Lukas, Lina ir Simonas) pradėjo vaikščiodami po grupes ir dalindami džiaugsmo burbuliukus tiems, kuriems liūdna. O, kad patiems darželinukams būtų linksmiau - žaidėme žaidimus. Juk visi mėgsta žaisti!

Visą savaitę tęsime renginius, skirtus psichikos sveikatos dienai: žiūrėsime senosios animacijos filmuką „Asiliukas, kuris susirgo liūdesiu“, su vaikais aptarsime kodėl svarbu pamatyti, kad kažkam liūdna, kaip galima jo paklausti dėl ko jis liūdi ir kaip jam padėti.

Dalinkitės džiaugsmu ne tik šią savaitę, bet ir kiekvieną dieną!

Psichologė Gintarė Saročkaitė