2016-09-13 Projekto ,,Linksmos pramogos lauke“ pažintinis – pramoginis renginys „Muilo burbulai“
2016-09-15

Gražų, saulėtą rugsėjo rytmetį vaikai sugužėjo į kiemą. Juos pasitiko Vėjas ir Burbulų Fėja. Vėjas pasidžiaugė, kad gali pūsti ir paberti ant takelių daug rudeninių lapų, pamokė vaikus kaip nustatyti iš kurios pusės pučia vėjas. Burbulų Fėja parodė stebuklingą dėžutę iš kurios skrido burbulai tiesiai vaikučiams į rankytes. O, kad vaikai būtų žvalios nuotaikos, visi kartu atliko ,,Piratų“ mankštą. Vėjas ir Burbulų Fėja iš pilnos vonelės muilo skysčio leido įspūdingo dydžio burbulus. Pasidžiaugę, pasportavę vaikai išskubėjo į savo aikšteles pūsti burbulus ir juos piešti ant asfalto.