2016-04-26 Pažintinis-pramoginis renginys „Parašiutai“
2016-05-09
2016-04-26 Pažintinis-pramoginis renginys „Parašiutai“

Darželio kieme nusileido dvi „boružės“ ir pakvietė visus „Šnekučio“ vaikus susipažinti skraidančiais objektais, kartu paskraidyti kieme, ir patirti bendro judėjimo džiaugsmą. Kad sėkmingai skraidytų, visi pirmiausia pasimankštino pagal kapitono Flinto dainelę. Viena „boružė“ papasakojo Ikaro, iš vaško ir plunksnų pasidirbusio sparnus ir pakilusio aukštyn link saulės istoriją. Dauguma vaikų buvo girdėję istoriją apie dar vieną skraidantį herojų - Karlsoną, kuris gyvena ant stogo. O tada prasidėjo linksmybės, vaikai tiesiog skraidė po darželio kiemą: šoko parašiutų, skarelių-parašiutų šokį, skraidino popierinius parašiutus ir popierinius lėktuvėlius, kuo toliau pūtė plunksneles, džiaugėsi plevenančių plunksnų debesėliais. ,,Boružės“ pakvietė į badmintono turnyrą. Visi savo aikštelėse žaidė badmintoną, pūtė muilo burbulus. Net prasidėjęs lietus nesugadino linksmybių.