Dalyvaujame Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“
2022-01-25

Kauno lopšelis-darželis „Šnekutis“ dalyvauja pačiame didžiausiame Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Įgyvendinant projekte numatytas veiklas didiname vaikų fizinį aktyvumą, ugdome olimpines vertybes, plėtojame socialinius įgūdžius, keliame pedagogų kompetenciją vaikų fizinio ugdymo srityje. Projekto I-asis etapas startuos jau vasario mėnesį! Projektas vyks iki gegužės mėnesio. Laukia labai aktyvus ir sportiškas laikas!

Lietuvos mažųjų žaidynės - Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos organizuojamas projektas skirtas didinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą.

#LTOK #LTMŽ #RIUKKPA