Dalyvaujame programoje „Darni mokykla“
2022-01-07
Dalyvaujame programoje „Darni mokykla“

Kauno lopšelis-darželis „Šnekutis“ prisijungė prie programos „Darni mokykla“. Programa siekia paskatinti jaunus žmonės mokyklose imtis iniciatyvos, ugdyti darnios gyvensenos įpročius bei šviesti žmones apie tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus pasirinkimus. Šių metų pagrindinis programos akcentas yra darnios bendruomenės puoselėjimas. Bendruomenės sąmoningumo didinimui įstaigoje buvo organizuojama akcija „Kartu mes galime daugiau“. Šiais metais, vietoje įprastinės keitimosi dovanomis tradicijos, įstaigos darbuotojai paaukojo maisto Kauno rajono seniūnijoje esantiems gyvūnų globos namams Vš Į „Penkta koja“. Džiaugiasi mažieji keturkojai, o su jais ir mūsų širdelės, kad kartu mes galime daugiau.