„Pelėdžiukų“ grupė dalyvauja FIRST LEGO Discover programoje
2021-12-12
„Pelėdžiukų“ grupė dalyvauja FIRST LEGO Discover programoje

FIRST® LEGO® League Discover programoje vaikai supažindinami su STEM pagrindais. Dirbdami kartu sprendžia įdomius iššūkius ir konstruoja modelius naudojant LEGO® DUPLO® kaladėles. Mokiniai įgyja mokymosi įpročių, pasitikėjimo ir komandinio darbo įgūdžių. Šių metų FIRST LEGO lygos atradimų iššūkis vadinamas CARGO CONNECTSM. Vaikai sužinos apie tai, kaip gabenami siuntiniai, rūšiuojami ir pristatomi į jų paskirties vietas. Vaikai mąstys ir elgsis, kaip dizaineriai ir inžinieriai, ugdydami gebėjimą stebėti, klausinėti, rinkti informaciją ir užduoti daugiau klausimų. Kiekvienos sesijos metu jie patirs inžinerinio projektavimo procesą. Šiam procesui nėra nustatytos tvarkos, ir jie gali atlikti kiekvieną procesą kelis kartus per vieną seansą. Tai reiškia, kad sesijos metu vaikai tyrinės temą ir jos idėjas, kurs sprendimus, juos išbandys, kartos ir keis, o paskui pasidalys tuo, ką išmoko, su kitais. Dalinamės veiklų akimirkomis.