Dalyvaujame projekte ,,Futboliukas”
2021-11-15
Dalyvaujame projekte ,,Futboliukas”

Kauno lopšelis-darželis „Šnekutis“ dalyvauja Lietuvos masinio futbolo asociacijos projekte „Futboliukas“. Projektas vyks nuo 2021 m. spalio 1 d.  iki 2022 m. gegužės 31 d.  Projekte dalyvaus „Pelėdžiukų“, „Gandriukų“, „Ančiukų“ ir „Kiškučių“ grupių ugdytiniai.

Projekto tikslai ir uždaviniai:
1. Populiarinti futbolo žaidimą lauke ir uždarose ikimokyklinio ugdymo įstaigos patalpose bei
populiarinti futbolą kaip sporto šaką visuomenėje;
2. Sporto mokyklų nelankančius vaikus sudominti sportu ir sveika gyvensena;
3. Suteikti galimybę vaikams žaisti futbolą ikimokyklinio ugdymo įstaigose;
4. Sudaryti palankias sąlygas vaikams ne tik ugdyti savo fizinius gebėjimus žaidžiant, bet ir skatinti smalsumą pažinti futbolą per kūrybinę pusę;
5. Pateikti futbolą kaip patrauklią ir veiksmingą ugdymo priemonę vaikams perteikiant žinias ir
formuojant įgūdžius;
6. Skatinti glaudų bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų, vietos (seniūnijų, savivaldybių, apskričių) institucijų ir sporto organizacijų;
7. Padėti suartėti kaimyninėms bendruomenėms, paskatinti šeimas laiko skirti aktyvioms veikloms su savo vaikais.

Vaikų lauks nuostabi kelionė su naujais iššūkiais, užduotimis ir išbandymais draugaujant su kamuoliu. Visą mūsų kelionę galima pamatyti apsilankius internetinėje svetainėje www.asfutboliukas.lt , susiradus mūsų darželio pavadinimą ir paspaudus „Galerija”. Pridedame instrukciją, kaip mus rasti. Ačiū už bendradarbiavimą.

Kaip rasti futboliuka.pdf (0.21 MB)