Dalyvaujam eTwinning projekte „Švęskime Lietuvą“
2021-02-21
Dalyvaujam eTwinning projekte „Švęskime Lietuvą“

Nuo vasario 1 dienos „Drugelių“ grupės ugdytiniai dalyvauja eTwinning projekte „Švęskime Lietuvą“. Pilietiškumo ir kūrybiškumo ugdymo projekto tikslas - stiprinti ugdytinių tautinio tapatumo, bendrumo su aplinka jausmą. Projektas skirtas įtraukti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigas į ,,Vasario 16-osios“ ir ,,Kovo 11-osios“ minėjimų ciklą. Šiuo projektu siekiama įtraukti ugdytinius į patyriminį pilietiškumo ir kūrybiškumo mokymosi procesą, atliekant visas numatytas šešių savaičių veiklas. Atlikdami numatytas veiklas ugdytiniai plėtos savo kūrybines, pažintines galias, ugdysis gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, puoselės pagarbą ir pasididžiavimo jausmą Tėvyne. Pirmosios savaitės akimirkos.