Lik sveikas, darželi!
-0001-11-30
Lik sveikas, darželi!

Nenumaldomai atėjo diena, kai priešmokyklinukai turi atsisveikinti su darželiu. Saulėtą popietę visi rinkosi į salę. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atliekanti direktoriaus funkcijas kiekvienam priešmokyklinukui įteikė atminimo ženkliuką su darželio logotipu ir diplomą, patvirtinantį, kad vaikai baigė priešmokyklinio ugdymo programą, palinkėjo sėkmės mokykloje.

Šventės pabaigoje vaikai į žydrą dangų paleido savo svajonių balionus. Nuotaika buvo puiki. Visiems vaikams, jų tėveliams, pedagogams ir svečiams šventėje netrūko šiltų, džiugių emocijų. Linkime būsimiems pirmokėliams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.