Rytmetys „Vištelės margutis“
-0001-11-30
Rytmetys „Vištelės margutis“

Į šventę Velykė atvažiavo kiškučių traukiamu vežimaičiu, pilnu raibų vištelių ir margintų kiaušinukų. Pūtė stiprus vėjas, raibosios vištelės sutūpė po krūmeliais, paslėpė kiaušinukus. ,,Boružiukų" ir ,,Meškučių" grupių vaikučiai ieškojo kiaušinukų, rinko juos. Paskui vaikučiai šoko kiškučių šokį. Jie džiaugėsi raibomis vištelėmis ir margintais kiaušinukais, supo juos ant margaspalvio parašiuto. Drąsiausias Kiškutis papasakojo vaikučiams kaip kiškučiai dažė kiaušinukus. Velykė pamokė kaip ridenti kiaušinukus po žaliąją pievelę. Vaikučiai rideno kiaušinukus-kamuoliukus.

Skambėjo muzika, vaikučiai straksėjo kaip kiškučiai, krypavo kaip viščiukai, linksmai žaidė, bėgiojo nuo kalniuko.  Visi dalyviai nusifotografavo.