2017-05-25 Išleistuvės ,,Sudie, darželi“
2017-06-15
2017-05-25 Išleistuvės ,,Sudie, darželi“

Visą gegužės mėnesį ,,Pelėdžiukų‘ grupės ugdytiniai su nekantrumu ir jauduliu laukė išleistuvių - darželio lankymo užbaigimo, atsisveikinimo su darželiu šventės. Priešmokyklinukai  atsisveikinimo koncerte žiūrovų akis ir ausis džiugino darželyje išmoktais šokiais, dainomis, eilėraščiais. Tą popietę ,,Pelėdžiukai“ daug gražių žodžių dovanojo auklėtojai, darželiui, tėveliams, savo svajones pavertė margasparniais drugeliais. Po koncerto darželio direktorė R. Kilčiauskienė išleistuvininkams įteikė priešmokyklinės grupės baigimo diplomus. Mokykloje sėkmės linkėjo visa darželio bendruomenė.

Atsisveikinimo koncertą ,,Pelėdžiukai“ parengė kartu su savo mylima auklėtoja R. Arkušauskiene, logopede V. Kiliene, muzikos pedagoge F.Grybauskiene, kūno kultūros pedagoge G. Rageliene.