2017-05-16 Edukacinė valandėlė „Būk atidus darželyje, namuose ir gatvėje“
2017-05-31
2017-05-16 Edukacinė valandėlė „Būk atidus darželyje, namuose ir gatvėje“

Vyko edukacinės valandėlės priešmokyklinėse „Gandriukų“ ir  „Pelėdžiukų“ grupėse, kurių metu vaikai mokėsi tinkamai elgtis pavojingose situacijose darželyje, namuose ir gatvėje, naudojant V. Pužienės bei L. Barzdonytės-Morkevičienės metodinę medžiagą-plakatus „Vaiko sauga“. Naujant vaizdinę ugdomąją priemonę priešmokyklinukų saugos kompetencijoms ugdyti, vaikai nagrinėjo, atpažino ir įvertino pavojingas situacijas, rado išeitį.

Edukacinės valandėlės priešmokyklinėse „Gandriukų“ ir  „Pelėdžiukų“ grupėse, kurių metu vaikai mokėsi tinkamai elgtis pavojingose situacijose darželyje, namuose ir gatvėje, panaudojant V.Pužienės bei L. Barzdonytės-Morkevičienės metodinę medžiagą-plakatus „Vaiko sauga“. Naujant vaizdinę ugdomąją priemonę priešmokyklinukų saugos kompetencijoms ugdyti, vaikai nagrinėjo, atpažino ir įvertino pavojingas situacijas, rado išeitį. Nagrinėtos situacijos gatvėje su nepažįstamaisiais; situacija, kai vaikas vienas lieka namuose; kilus gaisrui; neatsargiai elgiantis prie laužo bei užsidegus drabužiams miške; pasiklydus gatvėje; šventiniu kalėdiniu laikotarpiu, kai deginami fejerverkai ir petardos; žaibuojant; maudantis; po lietaus, kai danga slidi; saulėtą dieną; pasiklydus miške; valgant; žaidžiant; ant ledo. Pabaigoje aptartos pavojingos vietos, daiktai, primintas bendrasis pagalbos telefonas.

Vaikai aktyviai dalyvavo pamokėlėje, vaikų saugos žinios buvo prisimintos ir pagilintos.Edukacinę valandėlę vedė VSPS Jolita Mickevičienė