2017-04-04 Edukacinė valandėlė „Mergaitė ieško pasakos“
2017-04-13
2017-04-04 Edukacinė valandėlė „Mergaitė ieško pasakos“

Priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai vyko į Kauno apskrities viešosios bibliotekos, Kauno literatūros skyrių ir dalyvavo edukacinėje veikloje „Mergaitė ieško pasakos“.

Vaikai susipažino su įvairiais vaikų literatūros leidiniais, jų autoriais. Veiklos metu daugiausiai vaikų dėmesio susilaukė lėlė Agė Melagė iš Kosto Kubilinsko eiliuotos pasakos. Vėliau  išklausėsi Juliaus Kaupo pasakos „Daktaras Kripštukas pragare“. Džiugių emocijų vaikai patyrė žiūrėdami mirioramą (senovišką kiną), kur nedidelėje spalvotoje dėžutėje telpa visa nupiešta pasaka.

Vaikai susipažino su įvairiais vaikų literatūros leidiniais, jų autoriais. Daugiausiai vaikų dėmesio susilaukė lėlė Agė Melagė iš Kosto Kubilinsko eiliuotos pasakos. Vėliau  išklausėsi Juliaus Kaupo pasakos „Daktaras Kripštukas pragare“. Džiugių emocijų vaikai patyrė žiūrėdami mirioramą (senovišką kiną), kur nedidelėje spalvotoje dėžutėje telpa visa nupiešta pasaka. Vaikai papildė savo žinias apie įvairias pasakų rašymo priemones, spausdinimo mašinėles, Brailio raštą ir pilni naujų įspūdžių grįžo į darželį.