2017-03-16 47-asis darželio gimtadienis
2017-03-31
2017-03-16 47-asis darželio gimtadienis

Nuo pat ryto į darželį atėjusius vaikučius ir jų tėvelius nustebino balionų puokštės prie darželio vartelių. Pasiruošimas šventei vyko darželio gimtadienio išvakarėse.  Valio! Mūsų visų  mylimas lopšelis - darželis „Šnekutis“ jau gyvuoja 47 metus. Visa darželio bendruomenė kūrė atvirukus, rašė gražiausius linkėjimus, puošė aplinką. Vyko visų vaikų ir pedagogių teatralizuotas spektaklis „Nauji karaliaus drabužiai“, kurį organizavo muzikos pedagogė Fausta Grybauskienė. Po spektaklio visi vaišinomės šventiniu pyragu, ta proga visus pasveikino ir kartu su vaikais žvakes užpūtė darželio direktorė Rasa Kilčiauskienė. Po pietų vyko smagi vaikų diskoteka, kurią vedė „Pelėdžiukų“ grupės auklėtinės Ugnės mama  Rasa Žiūkienė. Smagiai pasišokę, kupini gerų emocijų šurmuliavome iki pat vakaro. Tai bent gimtadienis !