2017 03 13-14 Trikrepšio festivalis
2017-03-23
2017 03 13-14 Trikrepšio festivalis

Per Lietuvą praūžė ikimokyklinukų Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kuriame dalyvavo  šeši priešmokyklinės “Gandriukų” grupės  vaikai kartu su kūno kultūros pedagoge Gintare ir specialiąja pedagoge Vilmante. Kovo 13 d. vykome į Panemunės lopšelį-darželį, kuriame tarpusavyje rungėsi “Pušynėlio”, “Pienės“, Panemunės, „Šnekučio“  darželių  komandos. Kovo 14 d. vykome į atsakomąsias varžybas “Pušynėlio“ l./d. tą dieną vyko iškilmingas paradas, ugdytiniai nešė trispalves vėliavėles, atliko judrias estafetes, dalyvavo viktorinoje, kur pasitikslino žinias apie Lietuvą ir krepšinį.  Iš gražaus festivalio grįžome su medaliais ir geromis emocijomis.