2017-03-06 Edukacinis rytmetis „Kelionė į saugaus eismo šalį“
2017-03-20
2017-03-06 Edukacinis  rytmetis „Kelionė į saugaus eismo šalį“

Darželyje vyko renginys skirtas saugiam eismui, kurio tikslas  ugdyti vaikų  saugaus eismo sampratą ir įgūdžius. Darželio ugdytiniai deklamuodami eilėraštuką apie šviesoforą ir saugų elgesį  gatvėje, dainuodami dainelę apie autobusą ir žaisdami žaidimus atvyko į „saugaus eismo šalį“. „Saugaus eismo šalyje“ juos pasitiko Kelių policijos pareigūnė Rosita Henriot ir policijos bičiulis Amsis. Pareigūnė priminė vaikams saugaus eismo ir elgesio taisykles  kelyje, kelio  ženklus, aptarė  atšvaisto svarbą. Savo žinias vaikai pasitikrino  atsakydami į klausimus. Renginio kulminacija  tapo animacinių  filmukų pristatymas, kuriuose Amsis dalijo patarimus vaikams.  Animacijos pagalba vaikams buvo vaizdžiai pademonstruota atšvaitų nauda, patariama kaip elgtis pastebėjus vagystę ar ką daryti, jei paskambino telefoniniai  sukčiai. Žiūrėdami filmukus vaikai mokėsi būti atidžiais ir drausmingais kelyje. Amsis vaikus apdovanojo dovanėlėmis bei kartu nusifotografavo.