2017-01-13 Sausio 13-osios gynėjų dienos minėjimas
2017-03-20
2017-01-13 Sausio 13-osios gynėjų dienos minėjimas

Ankstų rytą, 8 val. 10 mi.,  darželio bendruomenė uždegė žvakeles Lietuvos gynėjams. , Viso  darželio languose žibėjo prisiminimo žiburėliai. Į salę vaikai atėjo  įsisegę neužmirštuoles, pasipuošę Lietuvos vėliavos spalvos gėlėmis. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rasa Ž. Su vaikais prisiminė Lietuvos vėliavos spalvas, jų reikšmę, kartu su vaikais iš didelių spalvotų gėlių sudėjo Lietuvos vėliavą,  papasakojo vaikams apie šią ypatingą dieną, perteikdama įvykius per pasaką apie devyngalvį slibiną. Vėliau pateikė trumpą filmuką, kuriame vaikai galėjo pamatyti filmuotą trumpą įvykių apžvalgą ir laisvės gynėjus. Mažųjų ugdytinių širdelėse pasiliko Sausio 13-osios svarba Lietuvos gyvenime.