2016-12-15
2016-11-26 Adventinė vakaronė „Kiškučių“ grupėje.

Lapkričio 28-ąją „Kiškučių“ grupės bendruomenė susirinko į Adventinę vakaronę. Vakaronės pradžią paskelbė Dovydo mamos uždegta žvakė – žibintas.

2016-11-26 Adventinė vakaronė „Kiškučių“ grupėje.

Žemynos mama uždegė kalėdinio vainiko pirmąją žvakę. Pasiaiškinome jos prasmę. Vaikučiai jų tėveliai ir auklėtojos susibūrė prie stalo, papuošto šventine puokšte ir žvake – žibintu. Visi rimtai nusiteikę, susikaupę klausėmės Žemynos mamos. Ji, pastačiusi ant stalo du žibintus, perskaitė Suzy Senior pasakėlę „Šaunusis Paukštelis Liepsnelis“. Pasidžiaugėme perskaityta pasaka, o labiausiai vaikučiai džiaugėsi pirmomis Žemynos mamos padovanotomis adventinio vakaro dovanėlėmis. Luko mama pristatė naują pasakų knygelę „101 žvaigždių pasakėlė“ . Ji perskaitė pasakėlę „Kiškis ir vėžlys“.

Vėliau vaikučiai tėveliams vaidino lietuvių liaudies pasakėlę „Ropė“. Nuo jų nenorėjo atsilikti ir tėveliai. Jie šią pasakėlę suvaidino gana linksmai su balsinėmis interpretacijomis. Vakaronę užbaigėme piešdami kartu su tėveliais piešinius „Laukiam Kalėdų“.