2016-11-21 Rokų gimnazijos organizuota tradicinė Socialinė akcija - „Bendraukime“
2016-12-15

Pabendrauti su priešmokyklinių grupių ugdytiniais atvyko Kauno Rokų gimnazijos aštuntokai. Į muzikos salę sugūžėję priešmokyklinukai nedrąsiai jautėsi šalia aukštų gimnazistų.

Įsibėgėjus žaidimų maratonui, salėje tvyrojo pakili nuotaika, vaikų ir mokinių juokas ir dainos. Kartu dainavo lietuvių liaudie dainą „Išėjo tėvelis į mišką“, spėjo vardus pagal pirmą vardo raidę, bandė išvynioti „susivijusius siūlus“, rungėsi estafetėje „nunešk kamuoliuką“. Susitikimo pabaigoje muzikos mokytoja su vaikais kvietė mokinius pažaisti žaidimą „Kiškeli, nabagėli“.

Susitikimas paliko daug gerų įspūdžių darželio vaikams.