2016-06-15 „Šeimos sporto šventė”.
2016-07-04
2016-06-15 „Šeimos sporto šventė”.

Nors visą dieną lijo lietus ir renginys vyko darželio patalpoje, tai nuotaikos netemdė, nes į šventę sugužėjo daug vaikučių su savo tėveliais. Sulaukėme svečio iš Nacionalinės krepšinio akademijos, kuris surengė kamuolio mėtymo į krepšį rungtynes tėvams ir vaikams.

Šventė prasidėjo vaikų ir jų auklėtojų grupių prisistatymais - kiekviena komanda skandavo savo komandos šūkius.

Buvo įkurtos 5 spalvingos sporto stotelės, kuriose vaikai kartu su savo tėveliais išbandė savo vikrumą ir greitumą estafetėse „Perlįsk per lanką!”, „Pernešk kamuoliuką!”, „Peršok per kliūtį!”, „Apsirenk liemenę!”, „Ei, pataikyk, jei gali!”. Kad žaidynės vyktų sklandžiai, vienu metu sportiniame kiemelyje lankėsi tik viena komanda, kuri, atlikusi užduotėlę ir gavusi tai patvirtinantį lipduką savo grupės žaidynių „kelionių  pase”, keliavo į kitą sportinį kiemelį.

Visi darželio vaikai šoko masinį sporto šokį „Lietutis”. Lietingą nuotaiką žiūrovams  praskaidrino darželio darbuotojos, kurios debiutavo su savo šokiu „Twist and mambo”. Žiūrovai plojo ir džiaugėsi matydami, kad auklėtojos, auklytės, logopedės, dietistė, sporto bei specialioji pedagogės  ir kitos darbuotojos  gali taip nuotaikingai šokti.

Už puikų pasirodymą vaikai buvo apdovanoti sveikuoliškais prizais, o jų tėveliai - puikia nuotaika.

Šventės organizatorė - neformaliojo ugdymo kūno kultūros pedagogė

Gintarė Ragelienė