KUPINAS EMOCIJŲ STARTAVO KA „SNAIPERIS” DARŽELINUKŲ KREPŠINIO ČEMPIONATAS 2016
2016-03-03
KUPINAS EMOCIJŲ STARTAVO KA „SNAIPERIS” DARŽELINUKŲ KREPŠINIO ČEMPIONATAS 2016

Paskutinį vasario mėnesio savaitgalį, Kaune, startavo Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ pirmasis darželinukų krepšinio čempionato etapas, kuriame sėkmingai dalyvavo ir Kauno lopšelio – darželio „Šnekutis“ komanda. Iš viso čempionate rungtyniavo devyniolikos Kauno miesto darželių komandos, kurias vienija bendri  tikslai –  išmokti žaisti gražų krepšinį, propaguoti sveiką gyvenimo būdą bei išsiaiškinti geriausius Kauno miesto darželių mažuosius krepšininkus.

Čempionate dalyvavę „Atžalėlės“, „Dobilėlio“, „Gandriuko“, „Gintarėlio“, „Klumpelės“, „Obelėlės“, „Vyturėlio“, „Šančių“, „Žiburėlio“, „Žvangučio“, „Šnekučio“, „Šviesos“, „Spragtuko“, „Pušynėlio“, „Rokučio“ darželių mažieji krepšininkai sužaidė pirmojo etapo rungtynes. Po pirmojo etapo paaiškėjo, kurios komandos pateko į geriausių FINAL-12 etapą, mažiau pasisekusioms komandoms teks ruoštis kovoms dėl Mažosios darželinukų čempionato taurės. Visi darželinukai buvo apdovanoti spalvingais dalyvio diplomais bei saldžiomis dovanėlėmis. Krepšinio akademijos treneriai džiaugiasi, kad ir tėveliai buvo labai aktyvūs sirgaliai, kurie dar labiau įkvėpė mažuosius žaidėjus.

Dėkojame visiems susirinkusiems sirgaliams už nuostabų palaikymą ir tikimės pasimatyti sekančiuose darželinukų krepšinio čempionato etapuose!

Daugiau čempionato akimirkų žiūrėkite šiuo adresu: