2015-09-30 meninė – kūrybinė akcija „Šnekučių simboliai“
2015-10-06
2015-09-30 meninė – kūrybinė akcija „Šnekučių simboliai“

Ieškant netradicinių kūrybinės raiškos būdų, skatinančių įstaigos bendruomenės narių bendravimą ir bendradarbiavimą rugsėjo 30d. mūsų lopšelyje-darželyje vyko jau tradicine tapusi meninė – kūrybinė akcija „Šnekučių simboliai“.

Ugdytiniai pasiūlė temą, kuri atspindėtų jų grupių pavadinimų simbolius. Panaudodami gamtinę medžiagą kiekvienos grupės vaikai su pedagogais ir tėveliais iš soduose, daržuose, parkuose, miškuose užaugusių rudens gėrybių dėliojo savo grupės simbolį. Kūrybinio proceso metu ugdytiniai išgyveno kūrybinį džiaugsmą, ieškodami ir atrasdami kaip panaudoti gamtinę medžiagą.

Taip darželio kieme ant pievutės nutūpė „Darbščioji bitelė“, „Margasparnis drugelis“, atskrido „Žvirbliukas“, „Linksmasis pelėdžiukas“ ir „Gandras paklydėlis“ atšokavo „Kiškutis“ ir „Žiogelis“, atkrypavo „Ančiukas“,„Meškiukas Rudnosiukas“ ir „Boružėlė“.