2017-03-26 Kauno darželinukų krepšinio čempionatas 2017 II etapas
2017-04-04
 2017-03-26 Kauno darželinukų krepšinio čempionatas 2017 II etapas

Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ Kauno miesto darželinukų čempionate verda nuožmios kovos dėl didžiosios taurės. Antrajame etape varžėsi dvylika geriausių Kauno darželinukų krepšinio komandų. Tik po paskutinių rungtynių paaiškėjo aštuonios stipriausios komandos, tarp jų ir mūsų darželio komanda su treneriu Mariumi Liepa.

Šios komandos paskutiniame, finaliniame etape susikaus dėl didžiosios aukso spalvomis žibančios taurės. O kas įvyko prieš pat apdovanojimų ceremoniją dar ilgai išliks mažųjų „snaiperiukų“ atmintyje. Krepšinio aikštelėje Žmogus Voras vienas prieš vieną kovoje įspūdingais dėjimais sutriuškino mūsų nemėgstamą blogį. Krepšinį puikiai žaidžiantis vaikų Super Herojus pasakojo, kad reikia daug treniruotis, norint būti puikiais krepšininkais. Vėliau Žmogus Voras vaikus mokė įvairių judesių, kurie padeda kurti gražesnį, saugesnį mus supantį pasaulį. Tikimės, kad Žmogaus Voro rankos paspaudimas ir linkėjimai būti stipriais ir aktyviai sportuoti, dar labiau įkvėps mažuosius krepšininkus puikiai leisti laiką krepšinio aikštelėje. Taip pat dėkojame renginio rėmėjams UAB „Daisena“, kurie saldžiaisiais prizais nudžiugino mažuosius Kauno miesto krepšininkus.